Chcesz usprawnić obieg dokumentów między swoją firmą a biurem rachunkowym? Od teraz jest to możliwe dzięki aplikacji Taxon. Darmowy program do faktur przeznaczony jest dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na wizyty u księgowej. Wystarczy jedno kliknięcie, a faktura trafia do biura rachunkowego, które resztę formalności bierze na siebie. Jak to możliwe? Przekonaj się, w jaki sposób aplikacja do fakturowania rzeczywiście sprawi się w Twojej firmie.

Program do faktur online – korzyści przy prowadzeniu działalności 

Darmowy program do faktur Taxon znajdziesz w Google Play i AppStore, a także w wersji na przeglądarki internetowe. Generowanie maksymalnie 10 faktur w miesiącu jest darmowe. Wyższy pakiet oznacza koszty, ale są one niewielkie w porównaniu do tego, co możesz zyskać. Prosta, intuicyjna i użyteczna na co dzień. Klienci zachwalają sobie pracę z tym narzędziem. Nieskomplikowana w obsłudze aplikacja jest sporym ułatwieniem. Dokumenty będziesz miał zawsze pod ręką. Gdziekolwiek jesteś. 

Jest to zupełnie nowa jakość dla właścicieli firm i biur rachunkowych. Stworzona przez Taxon (https://www.taxon.pl/) aplikacja umożliwi sprawniejszą komunikację i przesyłanie faktur bezpośrednio do programu księgowego. 

Szybka faktura z telefonu? To możliwe!

Wystarczy tylko dostęp do Internetu, aby aplikacja stała się Twoim najlepszym przyjacielem w biznesie. Za jej pomocą wygenerujesz fakturę dla kontrahenta zagranicznego, jak i polskiego. Trafi ona bezpośrednio do osoby, która zajmuje się Twoją księgowością. Darmowy program do faktur pozwala również na przesłanie faktury kosztowej. Zrób zdjęcie i wyślij koszt jednym kliknięciem. Monitoruj swoje podatki dzięki comiesięcznym raportowaniu stanu stanu podatków. Analizuj je w swojej aplikacji, a jeśli potrzebujesz niezwłocznego kontaktu z biurem rachunkowym, skorzystaj z dedykowanego czatu.

Nowy projekt Ministerstwa Finansów – KSeF

Krajowy System e-Faktur. Taką nazwę nosi nowy program, który ma za zadanie ujednolicić system faktur w Polsce i pomóc tym samym przedsiębiorcom w o wiele prostszym i szybszym obiegu dokumentów. E-faktura wdrażana jest już od października 2021 roku. System ten ma być obowiązkowy wraz z nadejściem 2023 roku. Ogólnopolska platforma będzie służyć do wystawiania i przesyłania faktur. To kolejny pomysł rządu na e-administrację, która jest wdrażana coraz częściej w naszym kraju. Obowiązek efaktury 2023 – dowiedz się więcej.

Comments are closed.

https://wtrawiepiszczy.com.pl https://janeshaphotography.com/jak-wybrac-najlepsze-okna-z-pcv/ https://magicflvacation.com/jak-wykreowac-funkcjonalny-salon/