Ogród zaprojektowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami to najlepsze miejsce wypoczynkowe na czas wiosny i lata. Warto o nie zadbać i wyposażyć w taki sposób, aby było komfortowe. Poza eleganckimi meblami wypoczynkowymi czy kawowymi warto również zadbać o ochronę przed słońcem – to zapewni nam altana metalowa. Co warto o niej wiedzieć?

Nowoczesna altana metalowa

Przesiadywanie na tarasie czy w ogrodzie to idealny sposób na relaks – możemy podejmować tak gości, spotykać się w gronie rodziny przy wspólnym stole czy też odpoczywać z książką w dłoni. Istotne jest jednak, aby zadbać też o ochronę przed słońcem. Poza parasolami ogrodowymi popularna staje się również altana metalowa, która nie tylko zagwarantuje nam cień, ale również sprawi, że otoczenie zyska na wyglądzie. Altany kupimy w atrakcyjnych cenach wykorzystując opcje takie jak meble ogrodowe powystawowe. Jak wygląda konstrukcja takiej altany?

Altana metalowa – konstrukcja aluminiowa

Altana metalowa to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design – altany tworzone są z elementów modułowych, wykonanych z aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie tego materiału sprawia, że konstrukcja jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci i korozją, a jednocześnie jest lekka i nie sprawia problemów podczas montażu. Zintegrowana rynna dachowa pozwala na odprowadzanie wody w czasie deszczu. Atutem pergoli tego typu jest dach – składa się on z ruchomych listew, których pozycję ustawia użytkownik. W ten sposób sami decydujemy o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Dach w pozycji całkowicie zamkniętej jest wodoszczelny i nie nagrzewa się. Nasza altana metalowa może być uzupełniona o istotne elementy, takie jak np. panele boczne. Dzięki nim nie musimy przejmować się zachodzącym słońcem czy silniejszymi podmuchami wiatru. 

Comments are closed.

https://bayareapowerclub.com https://www.24kato.pl/czy-ubezpieczenie-domu-jest-w-polsce-obowiazkowe https://godsplanet4haiti.org/naroznik-modulowy-technorattan-opcja-dla-kreatywnych/