Jeździk od 12 miesiąca życia, a rowerek biegowy dla dwulatka. Tak czasowo określa się korzystanie z obu pojazdów. Służą one do nauki chodzenia i równowagi dla dzieci. Maluch może dzięki temu mieć wspaniałą zabawę, ale i pożyteczne lekcje równowagi. To doskonałe pomysły na prezent urodzinowy, pod choinkę lub bez okazji. Modele dostępne w sklepie Cariboo cieszą się uznaniem wśród rodziców i chętnie wybierają zarówno jeździki, jak i rowerki bez pedałów do zdobycia nowych umiejętności. Lekkie, praktyczne i bezpieczne – tak w skrócie można określić pojazdy, które dopasujesz do indywidualnych potrzeb dzieci!

Jeździki dziecięce Cariboo – wstęp do równowagi już od 1 roku życia

Dzieci rozwijają się swoim tempem, ale z reguły moment, w którym maluch zaczyna chodzić, przypada na etap między 8 a 18 miesiącem życia. Możesz wspomóc swoje dziecko w nauce równowagi kupując jeździk dziecięcy Cariboo. Został on wyposażony w regulowane siedzisko i kierownicę, aby móc dopasować je do potrzeb dziecka. Dzięki temu posłuży mu przez wiele miesięcy. Przemyślane rozwiązania, w postaci dwóch kółek z przodu i jednego z tyłu, ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z pojazdu. Jeździk waży zaledwie 2,2 kg. Jest lekki i bez problemu znajdzie swoje miejsce w bagażniku samochodu. Wejdź na https://cariboo.eu/pl/p/jezdziki i dowiedz się więcej o jeździkach Cariboo!

A dla większego malucha? Rowerek biegowy dwukołowy. Doskonała zabawa na świeżym powietrzu

Rowerki biegowe dla dzieci wpływają na trening mięśni, spędzanie czasu na świeżym powietrzu i utrzymywanie równowagi. Rodzic i maluch będą mieli okazję do rodzinnych wypadów do parku lub poza miasto. Rama rowerka została wykonana ze stopu magnezu. Sprawia to, że rowerek jest wyjątkowo lekki i waży tylko 2,5 kg. Jest to zabawka i sprzęt sportowy w jednym. Stabilne koło o średnicy 12 cali charakteryzują się stabilnością, a głęboki bieżnik opon ułatwia przejazd przez błoto czy śliską trawę. Poznaj więcej zalet rowerka biegowego, odwiedzając stronę sklepu Cariboo!

Comments are closed.