Urządzenia i akcesoria w pracy dobrego nożoroba są niezwykle ważne. Wiele różnych urządzeń występuje na różnych etapach pracy i wykorzystywane są w różnorodny sposób. Knifemaker to rzemieślnik, więc jego dzieła powinny być wykonywane z najwyższą możliwą precyzją. Bowiem wiele ludzi nie patrzy tylko na parametry noża takie jak rodzaj stali, ale również na jego wygląd i prezencję, którą zapewnia między innymi dokładne szlifowanie. Z Jigiem wspomagającym nakładanie szlifów 250mm szlifowanie będzie czystą przyjemnością, a nie smutną koniecznością!

 

Zobacz: Jig wspomagający nakładanie szlifów 250mm – CraftPoint

 

Jig wspomagający nakładanie szlifów 250mm – z czego się składa?

Jig wspomagający nakładanie szlifów 250mm wyposażony jest w aż 60 otworów, dzięki którym szlifowanie może być przeprowadzane z każdej pozycji. Jig posiada długość 30 cm stąd w komfortowy sposób można szlifować na nim nawet najdłuższe noże.

Jednym z największych atutów urządzenia jest materiał, z którego jest zbudowany. Jig wspomagający nakładanie szlifów 250mm zbudowany jest z lekkiego, poręcznego i idealnie przystosowanego do szlifowania aluminium. Dzięki niemu cała konstrukcja nie jest ultra ciężka co zdecydowanie ułatwia szlifowanie. Cięższe materiały z pewnością zmęczyłyby ręce i wymagałyby częstych przerw. Dodatkowo samo aluminium bardzo dobrze odprowadza ciepło przez co aluminium nie nagrzewa się tak mocno co dodatkowo ułatwia nakładanie szlifów.

Jig wspomagający nakładanie szlifów 250mm ma jeszcze jeden ciekawy dodatek, który wyróżnia go spośród konkurencji. Jest nim pokrycie aluminium grafitem szlifierskim, które zapewnia maksimum wygody i bezpieczeństwa. Dzięki niemu szlifowany nóż bardzo dobrze się prowadzi i nie trzeba wkładać praktycznie żadnej siły podczas jego przesuwania. Bowiem pokrywa dodatkowo zapewnia idealny poślizg.

 

Jig wspomagający nakładanie szlifów 250mm – podsumowanie

Jig to urządzenie, które przyda się każdemu nożorobowi. Szlifowanie to jedna z metod, którą wykonywać musi dosłownie każda osoba chcąca stworzyć swoje ,,ostre dzieło”.

 

Comments are closed.

https://adamama.org/budowy-i-remonty-drog-jak-sa-planowane/ https://tpzlun.pl https://bayareapowerclub.com