Zadbane i wypielęgnowane dłonie to wizytówka każdej eleganckiej kobiety. Odpowiednio dobrany i starannie wykonany manicure będzie przykuwał wzrok, stanowiąc wyjątkowe dopełnienie całej stylizacji.

Najmodniejsze sposoby na ozdobienie paznokci – który rodzaj manicure wybrać?

Tak naprawdę niewiele kobiet może pochwalić się posiadaniem naturalnie długich paznokci. Większość pań, którym marzy się efektowny i przyciągający uwagę manicure, decyduje się więc na syntetyczne przedłużenie paznokci. Stosowane obecnie metody pozwalają na uzyskanie ogromu różnorodnych efektów – każda z kobiet znajdzie więc coś idealnie dopasowanego do indywidualnych oczekiwań. Wśród najpopularniejszych metod przedłużania paznokci możemy wyróżnić:

  • przedłużania żelowe – do zabiegu żelowego przedłużania paznokci wykorzystuje się żel, który następnie utwardza się przy pomocy lampy LED. Metoda ta jest małoinwazyjna i pozwala na odbudowę i ochronę płytki paznokcia,
  • przedłużanie akrylem – akryl to materiał, który cechuje się większą trwałością niż żel, paznokcie akrylowe utrzymają się tym samym nieco dłużej. Wykonanie manicure akrylowego wymaga jednak sporych umiejętności, dodatkowo może powodować przesuszanie płytki.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – na czym polega?

Manicure hybrydowy to niezwykle popularna i wytrzymała forma zdobienia paznokci. Polega ona na nałożeniu na płytkę specjalnego lakieru, który zostaje następnie utwardzony za pomocą lampy LED. Przy metodzie hybrydowej zdobienia paznokci wykorzystuje się również specjalną bazę, która wpływa na dodatkowe zwiększenie trwałości zabiegu.

Na lakier hybrydowy powinno nałożyć się również top coat, który nie tylko wzmocni efekt manicure, ale nada mu także wyjątkowego charakteru. Na rynku dostępne są różne rodzaje topów – jedne nabłyszczają, zapewniając efekt tafli, podczas gdy inne gwarantują minimalistyczne, matowe wykończenie.

Hybrydowe zdobienie paznokci – o czym pamiętać?

Decydują się na konkretny manicure należy pamiętać o tym, że metoda hybrydowa zdobienia paznokci to jedna z najlepszych dostępnych obecnie form manicure. Preparaty hybrydowe nie niszczą płytki paznokcia, przyczyniając się do jej wzmocnienia i szybszego wzrostu. Metoda hybrydowa jest niezwykle estetyczna i trwała – trwałość hybrydy to nawet 4 tygodnie!

Punktem wrażliwym hybrydowej metody zdobienia paznokci jest samo zdejmowanie lakieru. Usuwanie starego lakieru powinno zostać wykonane przy użyciu specjalnego preparatu i najlepiej jeżeli zajmie się tym profesjonalna manicurzystka.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Comments are closed.

https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/ https://autobezpieczniki.pl/wplyw-historii-ubezpieczeniowej-na-przyszle-skladki-co-warto-wiedziec/ zobacz