Szukając idealnych mebli do przechowywania coraz większa ilość kupujących decyduje się na szafy na zamówienie. Rozwiązanie to ma wiele zalet, wśród których warto wymienić chociażby możliwość samodzielnego wybrania materiałów i akcesoriów. Szafy na zamówienie to jednak znacznie więcej niż estetyka i wygoda – szafy te pozwolą nam lepiej zarządzać przestrzenią w naszych domach i mieszkaniach. 

Szafy na wymiar jako sposób na wygodniejsze życie!

Szafy na zamówienie są produktem, który znacząco odmieni nasze mieszkanie – szafy tego typu tworzone są zgodnie z naszym projektem, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że są one bezkonkurencyjne. Szafy na wymiar to także możliwość samodzielnego decydowania o wnętrzu mebla – to my wybieramy ilość i rodzaj rozmieszczenia półek, szuflad, drążka do wieszania wieszaków. 

Szafy na wymiar – lepsze zarządzanie przestrzenią

Niewątpliwą zaletą szafy na zamówienie jest szansa na lepsze zarządzanie przestrzenią – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w szafach na wymiar. Poprzez odpowiedni projekt możemy wykorzystać w pełni potencjał pomieszczenia i zabudować szafę aż po sam sufit, co pozwoli nam na uzyskanie jeszcze większej przestrzeni do przechowywania. Takie rozwiązanie niesie za sobą również estetykę: zabudowa szafy na zamówienie jest doskonale dobrana i dopasowana do wnętrza – szafa taka podniesie estetykę otoczenia, pozwoli na wykorzystanie każdego zakamarka, np. wnęk. 

Szafy na zamówienie tworzone są w oparciu o bieżące potrzeby klienta – kupując taki produkt niejako uczestniczymy w procesie tworzenia szafy. Poza wybraniem jej wymiarów decydujemy o materiałach, elementach wykończenia, akcesoriach. Dla wielu to szansa na stworzenie mebla, którego nie ma nikt inny – pomoże w tym praktycznie nieograniczony wachlarz laminatów, dekorów, luster, fornirów. Możliwości jest naprawdę wiele. 

Comments are closed.

https://filaria.org https://northtexaswish.org https://beatssoundscape.com