Twoja sypialnia straciła swój dawny urok? Czujesz, że pora na zmiany? Nie czekaj dłużej! Sypialnia jest niezwykle ważną strefą, dlatego warto o nią zadbać. Z myślą o wszystkich osobach marzących o urokliwej, a jednocześnie funkcjonalnej strefie wypoczynku zaglądamy do katalogów czołowych marek w poszukiwaniu inspiracji. Czym charakteryzują się nowoczesne sypialnie? Sprawdź nasze rady i znajdź inspiracje!

Nowoczesne sypialnie z tapicerowaną ścianą

W architekturze wnętrz hitem są nowoczesne sypialnie z oryginalnym akcentem zdobniczym na ścianie. Nawet prosta kompozycja stanie się ekskluzywna, jeśli jedną ze ścian pokryjesz welurowymi, miękkimi panelami. Niebanalne zdobienie znajdujące się za wezgłowiem łóżka nada kompozycji luksusowego charakteru. Popularny motyw najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym oraz glamour. Co ważne, miękkie panele dostępne są we wszystkich kolorach i różnych kształtach, co daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Fototapeta

Innym sposobem na urozmaicenie kompozycji jest wyeksponowanie jednej ze ścian przy pomocy fototapety. Popularne dzisiaj grafiki w rozmiarze XXL w niczym nie przypominają znanych z przeszłości wersji. Nowoczesne fototapety są stylowe i eleganckie. Dzięki odpowiednio dobranym obrazom ciasna sypialnia wydaje się większa, a całość staje się atrakcyjna.

Królewskie łoże

Proste, wykonane z drewna albo płyt meblowych łóżka odchodzą do lamusa. W modnych sypialniach królują tapicerowane łóżka, w szczególności miękkim welurem. Delikatnie połyskująca tkanina doskonale się prezentuje, a jednocześnie wyróżnia wysoką odpornością na przetarcia i mechacenie.

 

 

Comments are closed.

https://atmlive.pl/drugi-podbrodek-najlepsze-zabiegi-na-usuniecie-drugiego-podbrodka/ https://razemwiecej.pl/jak-wybrac-dostawce-opakowan/ https://benmizrachi.com/laserowe-usuwanie-blizn-zabieg-ktory-przywraca-pewnosc-siebie/