Szukając oryginalnych mebli ogrodowych często poświęcamy wiele czasu na znalezienie ciekawych krzeseł czy foteli. Wśród licznych propozycji topowych producentów warto zwrócić uwagę na fotel bujany wiszący – ten rodzaj mebla zaskoczy nas zarówno pod względem funkcjonalności, jak i oryginalnego designu. Co warto wiedzieć o takim meblu? Czy warto wykorzystać go na naszym tarasie?

Fotel bujany wiszący z technorattanu

Chcąc zaaranżować taras w sposób oryginalny nie ma lepszego mebla niż fotel bujany wiszący. Mebel ten dostępny jest jako produkt technorattanowy – materiał ten jest doskonale znany polskim odbiorcom. Dzisiaj projektanci i producenci proponują nam meble technorattanowe w nowej, odświeżonej odsłonie. Technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne – taki materiał nie chłonie brudu, wilgoci, nie ściera się, jest zabezpieczony przed odkształcaniem. Meble tarasowe takie jak fotel bujany wiszący dostępne są w szerokiej gamie kolorów, przez co możliwe jest tworzenie dowolnej aranżacji przestrzeni. 

Fotel bujany wiszący oparty jest na stelażu aluminiowym – zastosowanie tego tworzywa ma dwie zalety. Pierwsza to wysoka trwałość stelaża: aluminium malowane jest proszkowo co oznacza, że metal zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i rdzą. Druga istotna kwestia to lekkość – niska waga stelaża przekłada się na niską wagę całego mebla. 

Fotel bujany wiszący – bujaj w obłokach!

Fotel bujany wiszący to nie tylko trwałe tworzywa i mocna konstrukcja – to przede wszystkim oryginalny design. Siedzisko to obszerny kokon, w którego wnętrzu możemy schować się przed promieniowaniem słonecznym czy silnymi podmuchami wiatru. Wnętrze fotela warto wypełnić wygodnymi poduszkami i pledami – w takim warunkach możemy dosłownie bujać w obłokach!

Comments are closed.

https://fip.org.pl/praktyczne-informacje-dla-kierowcow-ubezpieczenie-motocykla/ https://ipjforum.org/reprezentacja-maloletniego-w-sprawie-o-uchylenie-obowiazku-alimentacyjnego-z-powodztwa-jednego-z-rodzicow-przypadek-z-polskiego-sadu/ https://castle-cgi.com/jaki-stol-ogrodowy-kwadratowy-wybrac/